26 Декември, 2025

Делян Пеевски фалшив магнат, няма собственост в медии

Делян Пеевски фалшив магнат, няма собственост в медии

Това показва декларацията му пред сметната палата, за 2012 г. Пеевски притежава апартамент от 262 кв.м. с два гаража в столицата, още едно малко жилище от 45 кв. м. в София и къща с двор в столичен квартал, с разгърната площ от 190 кв. м. Пеевски се води собственик на 10-годишен автомобил Опел , а в банка държи 53 хил. лв. Набеденият за медиен бос не е декларирал никакви акции или проценти от дружества в този или друг бизнес.

Приятелите му Сергей Станишев и Волен Сидеров бедни като църковни мишки. Атакистът има 38 498 лв. заеми, а Станишев е скътал от заплати 5 бона.

Сподели:

Коментари (0)

Подписка: Да се чества „14 века България в Европа“ е бутафорно и нелепо

Подписка: Да се чества „14 века България в Европа“ е бутафорно и нелепо

В текста изрично се прави исторически паралел с начина, по който властта преди 1989 г. е използвала юбилейни чествания:

Съпредседателите на „Да, България“  отдадоха почит на жертвите на “Възродителния процес”

Съпредседателите на „Да, България“ отдадоха почит на жертвите на “Възродителния процес”

Според Ивайло Мирчев, смъртта на малката Тюркян, най-невръстната жертва на тоталитарния режим, се е превърнала в символ — трагичен, болезнен и вечен

Жълт код за ниски температури в 10 области на Северна България

Жълт код за ниски температури в 10 области на Северна България

Минималните температури в повечето райони са между минус 5 и 0 градуса, а в котловините и по високите полета на места може да е и по-студено