Личният приятел на Моника и Сергей Станишеви като абсолютна ученичка започна да чете от парламентарната трибуна възхвала-благодарност към българските медии. Захариев ги похвали, че се държали много достойно при отразяването на скандала с Делян Пеевски. Били на ниво и демонстрирали професионализъм. А за депутатите оставал парламентарният махмурлук.
Мартин Захариев, който през последните години смени любовта си към няколко партии, вероятно с похвалата си е имал предвид медиите на Пеевски, които не написаха и ред за за избухналата обществена бомба и за гнева на народа срещу задкулисието на БСП и ДПС. Със своето мълчание те дезинформираха и заблуждаваха обществото.
Недомислиците си Захариев изчете от листче, сричайки и заеквайки. Беше очевидно, че депутатът от БСП трябваше да изпълни поредната поръчка на семейство Станишеви, но го направи нескопосано и пошло.
За сметка на това пък социологът Цветозар Томов призова българите да не купуват изданията на Пеевски, да не гледат и да не слушат радиата му.
Още от България
Божанов: Да предложиш бюджет, нечуван от времето на Жан Виденов, е да си играеш с огъня
Изглежда Борисов и Пеевски по различни начини опитват да се предложат и полегнат на новата власт, коментира съпредседателят на "Да, България"
Първият протест срещу Радев: Вместо прогнозата за 20, събраха се 3000 протестиращи - Оставка! (видео)
Въпреки жегата и отпускарския сезон първият протестен митинг срещу управлението на "Прогресивна България" се оказа успешен - хората показаха, че не са съгласни с първите действия на новата власт
Иво Христов шашна депутатите – праща родните учени обратно в Русия?
Вицепремиерът заговори отново да бъде възстановено членството на България в Обединения институт за ядрени изследвания, към който вече сме натрупали огромна сметка