"Каква е тази "доблест", че за 10 години, нито веднъж да ни си признаеш когато загубиш, а претендираш да управляваш държавата...", коментира депутатът от ГЕРБ Александър Ненков в профила си във Фейсбук провокиран от интервюто на Корнелия Нинова.
"Преди малко гледах интервюто на г-жа Корнелия Нинова и останах удивен от липсата на каквато и да е изобретателност за "уж" стогодишната си история. След фиаското около т.н. "Афера Костинброд", отново БСП започна да говори за "гигантска манипулация на предстоящите избори". Това говори или за къса памет или затова, че за пореден път подценяват избирателите и с евтини номера пак ще се опитат да оправдаят краха си", пише Ненков.
Още от България
Бургас, София и Пловдив се включиха в мемориалния маратон "Тичам за героите на Украйна"
Днес воините на Украйна защитават не само своята страна, но и Европа от руската агресия
Борисов се опитва да прехвърли върху демократичните партии вината, че не желаят "общ кандидат" с ГЕРБ
Същевременно лидерът на ГЕРБ изпраща сигнал към Румен Радев в опит да си осигури неговото благоразположение при следващото политическо пренареждане
Петър Тодоров: Готви се изцяло нов закон за МВР, тече прочистване
Той твърди, че идеята е със закона да въведат механизми за ограничаване на политическото влияние