Днес Съветът за електронни медии ще излезе със специална позиция по тази тема, ще санкционираме и някои електронни медии. Това обяви по Нова ТВ шефът на медийния съвет доц. Георги Лозанов. Експертът бе категоричен, че законът за електронните медии е малко сгрешен и се преследват само журналисти и издания, но е и политиците.
Реално политиците, които са поканени в медиите сеят езика на омразата и обиди към бежанците и емигрантите. Трябва да има санкции и за тях, а Атака според Лозанов е пример за политическо насаждане на омраза.
Още от България
Ивайло Мирчев: Кандидатурата на Йотова изглежда като операция „Радев, трети мандат“
"Може би защото Радев се чувства най-комфортно сред хора, които отразяват неговия образ и потвърждават централната му роля", казва той
След скандал: Мъж запали жена си пред децата, има опасност за живота ѝ
Предстои да му бъде повдигнато обвинение за опит за убийство с особена жестокост и по особено мъчителен за жертвата начин
Евакуирани са всички пътници от швейцарския круизен кораб, който заседна край Видин
Катерът на "Гранична полиция" е направил общо 20 курса за превозването им