Среди близки до ДПС се хвалят, че са поели на ръчно управление държавата, за да я спасяват, твърдят източници на Faktor.bg в Смолянско. Така било и в останалите региони.
Лично почетният председател д-р Ахмед Доган щял да поеме нещата в свои ръце, тръбят те в градове, села и паланки, контролирани от движението. Порции пак ще има, усмихват се под мустак. Сега се изяснява , че движението е подкрепило генерал Радев срещу точно определени ангажименти.
ДПС раздава бюлетини за Радев в смесените региони преди изборите, писаха медиите. Агитацията вървяла и с материално стимулиране – между 25 и 50 лв на глас. Данните са от Кърджали, Хасково и Смолян.
Това вече е наистина опасно. Прегръдката Доган – Радев е взривяваща, признава и левият анализатор Александър Симов, член на ръководството на БСП.
Наистина ли новият президент на България вече се е сговорил със Сараите и олигархичното лоби около тях, питат се и в левицата? Сигналите са тревожни, а вече става ясно, че не са изсмукани от пръстите. Ако това се случи, би означавало, че Радев просто ползва червения електорат като трамплин, вайкат се в БСП.
Още от България
Корнелия Нинова: Управляващите се лутат като мухи без глави
"НАП вече може да влиза в малките търговски обекти и да прибира оборота от касовите наличности. Това е бухалка", алармира бившият лидер на БСП
Парламентът задължава ДАНС да даде информация за подуправителя на НЗОК проф.Момчил Мавров
Народните представители ще изберат в сряда управител на НЗОК, както и предсрочно ще прекратят мандата на управителя
Мирчев: Фирмите, които захранваха Борисов и Пеевски сега са в услуга на „Прогресивна България“
Свалянето на държавната охрана на лидерите на ГЕРБ и ДПС не може да се смята за борба с порочния модел", смята той