Кметът на София Йорданка Фандъкова отново отрече, че ще се впусне в президентската битка, заяви самата тя пред журналисти днес.
Столичният градоначалник не е водила разговори с премиера Бойко Борисов за нейна кандидатура.
Фандъкова е убедена, че ГЕРБ има много добри кандидати за президент.
Кметът на София даде да се разбере, че в момента се е фокусирала върху работата си в общината. Тя се похвали с ударния строителен сезон, съобщи БТА.
"Вчера имах разговор с министър-председателят Борисов, с когото обсъждахме продължението на Софийския околовръстен път", посочи тя. Фандъкова подчерта, че това е дневният ред, който я вълнува.
Още от България
Мартин Димитров: Всички заплати в бюджетния сектор трябва да станат публични
Никой не ни е дал конкретен разчет как са изчислени тези 3,8 милиарда евро дълг, трябва да се приеме план за реформи и бюджет с дефицит 3%, заяви депутатът от ДБ
Поредната манипулация: Радев заговори за „кръстоносни походи“ преди гласуване на новите санкции срещу Русия
Премиерът е непреклонен, че санкциите срещу агресора не са успели да спрат войната в Украйна, затова пък сериозно влияят на българската икономика
Радев на връх рождени си ден: От новата власт винаги се иска много и веднага
Премиерът изтъкна, че бъдещето на България зависи изключително много от това как ще работи централната власт с местната власт, защото не може да има слаби региони и силна модерна държава