"Българската икономика е на ръба на замръзването, съпътствана от икономическа криза ", смятат експерти на българската икономика през 2014-та.
Според тях, бизнесът крета, доходите също.
Икономически растеж от 1,5% до края на септември и произведени стоки и услуги за около 3 500 евро от всеки българин. Извън голите цифри, това означава, че сме на опашката по производителност на труда.
В същото време предпочитаме да не инвестираме, а да си кътаме парите за черни дни – тези, които ги имат разбира се.
Най-често избирахме банките като най-сигурни. 2014 обаче със сигурност ще ни остане като обеца на ухото.
Още от България
Денков: Турция нищо ли не е поискала от България в замяна на замразяването на супер изгодния (за нея) договор с Боташ?
"Искаме да видим протокола, подписан от Булгаргаз и Боташ преди месец", настоява бившият премиер
Ударници! Правителството се захваща с бюджет за 2027 г
Предвидено е министрите да обсъдят и отпускането на допълнителни средства по бюджета на Народното събрание за 2026 г.
Италия е в шок след неонацистка проява в София: Омразата се върна в Европа
„Призоваваме българските власти да изяснят всички обстоятелства около нападението, а виновните да бъдат възможно най-скоро установени и изправени пред правосъдието“, заяви председателят на Еврейската общност в Рим Виктор Фадлун