10 Март, 2026

Г. Близнашки: Цецка Цачева е добър избор

Г. Близнашки: Цецка Цачева е добър избор

"Кампанията е в началото си. Битката предстои тепърва. Относно Цецка Цачева - тя е добър избор, познавам я добре, доста добра кандидатура. Но нека най-добрият победи", заяви пред бТВ професор Георги Близнашки. 

"Каквото и да се случва в ляво и дясно, обществото ни е разделено поравно. До вчера Ивайло Калфин беше министър, естествено е да има голяма подкрепа. Голяма изненада за мен е кандидатурата на Пламен Орешарски, може би с нея той иска да върне доверието в хората, не го разбирам това", коментира той.

"Много са грозни всички нападки относно кандидатите, според мен трябва да се гледат и извеждат техните положителни черти", смята той. 

"Надявам се България да не стигне до предсрочни избори, резултатите от президентските избори са много важни", обяви още той.

Сподели:

Коментари (0)

Пореден протест на "Правосъдие за всеки" срещу Сарафов

Пореден протест на "Правосъдие за всеки" срещу Сарафов

Той е и в подкрепа на служебния правосъден министър Андрей Янкулов

Петя Димитрова: Банковата ни система е изключително добре капитализирана при прехода към еврото

Петя Димитрова: Банковата ни система е изключително добре капитализирана при прехода към еврото

По думите ѝ ефектите от преминаването към еврото ще могат да се оценят по-точно след няколко месеца

Йордан Иванов: Позициите на Румен Радев са опасни за България

Йордан Иванов: Позициите на Румен Радев са опасни за България

"Няма да правим компромиси с геополитическата ориентация на България, със сигурността и с икономическата стабилност“, категоричен бе заяви заместник-председателят на ДСБ и депутат от „Продължаваме промяната – Демократична България“