4 Февруари, 2026

Гадателката на Берлускони видя България в здрава братска прегръдка с Русия и Турция

Гадателката на Берлускони видя България в здрава братска прегръдка с Русия и Турция

В кармата и в съдбата на България на предстоящите местни избори много градове ще запазят кметовете си. Няма да има кой знае какви промени, предвиди в интервю за Мондьо по Нова телевизия гадателката на Силвио Берлускони Теодора Стефанова.

Тя поясни, че ще има балотаж на някои места, който ще бъде малко по-сериозен и ще бъде между ГЕРБ и ДПС. По думите й, ще се намеси в него и БСП, но на социалистите им трябват още сили. След изборите ще има стачки, предвиди обаче тя.

"В здравеопазването ще има много промени, които ще настъпят. Това ще повлияе на много лидери и другата година ще има нови избори 2 в 1. Ще дойде нова партия. Хора от шоубизнеса ще влязат в политиката и ще си направят партия", каза Теодора.

Според гадателката България ще започне отново усилено да работи с Русия и Турция. "Балканите ще станат най-силните и тогава ЕС ще бъде зависим от нас. Балканите ще станат новия рай на земята, новата Швейцария", каза още Теодора Стефанова.

Сподели:

Коментари (0)

Кметът Терзиев призна, че спонсорирал рейнджърите от „Петрохан“, били добри хора

Кметът Терзиев призна, че спонсорирал рейнджърите от „Петрохан“, били добри хора

Целта им беше чрез модерни технологии и подходи да покажат как малък брой добре подготвени хора могат ефективно да опазват голяма територия, а това, което се случва сега е свинщина

Борислав Сандов отговори на спекулациите с името му около зловещото убийство в хижа "Петрохан"

Борислав Сандов отговори на спекулациите с името му около зловещото убийство в хижа "Петрохан"

На страницата си във Фейсбук бившият екоминистър обяснява подробно как се е стигнало до подписването на рамковото споразумение между МОСВ и неправителствената организация, чиито членове са жертва на криминалния случай

Българският посланик в РС Македония поднесе венец на гроба на Гоце Делчев

Българският посланик в РС Македония поднесе венец на гроба на Гоце Делчев

Гоце Делчев изгражда мрежа от тайни революционни комитети из цялата територия на Македония и Одринска Тракия. Негова е заслугата за създаването на четническия институт на ВМРО.