Той коментира и визитата на Цветанов в столицата на Европа: „Но Цветанов се връща от Брюксел, където е провел множество политически срещи, пишат същите журналисти. Това от морална и държавническа гледна точка е неприемливо. Редно беше да ходи на такива срещи, ако и когато си изчисти името. Сега ангажира хора, които едва ли са изгаряли от желание да се видят с човек с неизвестни като обем висящи обвинения. Това на Запад, за разлика от нас, е силно дискредитиращо”, предупреждава в социалната мрежа Богомил Бонев.
Още от България
Асен Василев: Замразени плащания за майките и пенсионерите, водопад от евро за...
"Увеличението на задълженията трябва да върви ръка за ръка с увеличението на правата. А правата на гражданите в проектобюджета на Гълъб Донев са замразени", смята той
Депутат на Радев за бюджета: Просто се налага да изпием до дъно тази горчива чаша
Той обаче увери, че е доста по-обнадежден по отношение за финансовите параметри на Бюджет 2027 и същевременно отрече Бюджет 2026 да е дело на „Прогресивна България“.
Хамид Хамид: Справката за Делян Пеевски е изфабрикувана, отговорните лица в ГДБОП да се извинят
Министърът се позова на справка, изготвена от служители на ГДБОП, припомни той