Филип Златанов имал чисто съдебно минало, а къде е моралното бъдеще. Има по – страшно от това – а именно, че политиците приемат фразата „и на тия плащах, и на ония плащах” без проблеми. Нашият капитализъм е пещерен, той е една убийствена канибалска история. Това заяви журналистът Георги Атанасов в ефира на бТВ по повод днешните политици и отношението им към хората.
Жельо Желев пусна първите мутри на площадите и те станаха рекетьори. После политиците влязоха в този кръг и от него излизат други политици, каза още той.
По думите му има депутати, които са станали професионални чиновници. Те обслужват само себе си и са по 6-7 мандата в НС, каза още той.
Още от България
В „Безмер“ посрещат днес американските самолети с гражданско недоволство и политическо напрежение
Областният управител на Ямбол, Георги Чалъков, увери обществеността, че машините ще се използват единствено за дозареждане с гориво във въздуха и не става въпрос за бойни или ударни самолети, нито за постоянно базиране
Нов шеф в "Кинтекс" - Ангел Найденов оглави Съвета на директорите на държавното дружество?
Решението за институционалното назначение е било прието на 7 юли, но към настоящия момент липсва официално съобщение от страна на правителството
Температурите ще паднат до 20 градуса на запад, София - най-студената столица на Балканите
Отново ще нахлува студен въздух от запад, обявен е жълт код за гръмотевични бури в 10 области