7 Август, 2026

Георги Марков – първата парламентарна люспа от ГЕРБ

Георги Марков – първата парламентарна люспа от ГЕРБ

Депутатът от ГЕРБ и бивш здравен министър Десислава Атанасова призна в студиото на Нова ТВ, че в момента научава новината. Лично тя няма впечатления от колегата си Марков, знае само, че е от Свищов, избирателен район Велико Търново. 

По думите на депутата Спас Панчев от БСП причина за напускането на Георги Марков е недоволство от поведението на партията му – депутатите не ходят на работа, не си вършат работата както трябва. Той разкри, че има и други депутати в ГЕРБ са готови да излязат от партията на Бойко Борисов.

Атанасова контрира, като коментира, че е несериозно това да бъдат аргументи, за да напуснеш една партия, освен че не отговаря на истината. Бившата министърка отрече в ГЕРБ да има хора, които са близки до Цветанов и до Борисов – те са ръководството на ГЕРБ и е несериозно да се разделят депутатите по този признак, категорична е Десислава Атанасова.

 

Сподели:
Евакуираха по спешност столичен мол

Евакуираха по спешност столичен мол

По информация на намиращи се в търговския център хора, евакуацията е извършена незабавно, като всички са били изведени извън сградат

МВнР настоятелно съветва българите да не пътуват до Куба

МВнР настоятелно съветва българите да не пътуват до Куба

Има затруднения с медицинското обслужване, градския и междуградския транспорт, все по-ограничени са и възможностите за напускане на страната, аргументират се от МВнР

Кънев: Време е Радев и Донев да докажат с действия, че са против “олигархията” - имат точно седмица

Кънев: Време е Радев и Донев да докажат с действия, че са против “олигархията” - имат точно седмица

В позицията на Демократична България по съдебния казус между Георги Гергов и държавата се отправя призив към премиера Румен Радев да изпълни обещанието си, че ще се бори с олигархията

Коментари (0)