Общинското ръководство на ГЕРБ в Плевен изключи от партията Цветелин Цветанов, директор на Изпълнителна агенция „Автомобилна администрация“, който бе обвинен за корупционни действия от прокуратурата.
Лидерът на ГЕРБ в Плевен Мартин Митев свика спешно заседание снощи, на което е разгледан случаят с Цветелин Цветанов. Той членува в местната организация от началото на 2009 година. Уронване престижа на партията е мотивът за изключването му. Решението е взето единодушно, съобщи организационният секретар Даниела Гонкова.
Още от България
Делян Пеевски се срещна с турския министър на външните работи Хакан Фидан
На срещата са обсъдени взаимоотношенията на добросъседство и сътрудничество между двете страни
Управляващите с наглия рефрен на Путин: В Европа е причината за войната в Украйна
„Не оправдавам Путин и не казвам, че агресията срещу Украйна може да бъде оправдана. Но тя можеше да бъде избегната", шикалкави Кутев
Според Йотова няма риск за отношенията ни с Украйна заради спирането на военната помощ
„Няма как да се даде нещо, което го нямаме или което не е достатъчно, защото за мен на първо място е важно да осигурим собствената си национална сигурност“