27 Юни, 2026

Голям пожар във фабрика за месо във Войводиново

Голям пожар във фабрика за месо във Войводиново

Голям пожар избухна във фабрика за месо в пловдивското село Войводиново, съобщи кореспондентът на bTV в региона. В предприятието работят стотици служители, засега няма информация за пострадали. 

Инцидентът е станал след 18 ч., когато редовната смяна е приключила работа. Три халета от завода горят. В момента на място се чуват глухи гърмежи - местни хора обясняват, че това са бутилки с въздух. 

Производствената част на завода се простира на площ от 10 декара в началото на селото в посока Пловдив. Пламъците се виждат от покрайнините на града под тепетата.

14 пожарни се борят с огнената стихия. В момента огнеборците обливат бутилки с метан, за да не се взривят. 
Сподели:
Нанков за мантинелите: Самият Шишков е подписал договорите през 2023 г. в служебния кабинет на Радев

Нанков за мантинелите: Самият Шишков е подписал договорите през 2023 г. в служебния кабинет на Радев

"Няма поръчка за 1 млрд. евро. Има за 490 млн. евро - Шишков не може да борави с цифри"

Мирчев:  Груба подмяна е да се приравнява освещаването на бойните ни знамена с ролята на Гундяев

Мирчев: Груба подмяна е да се приравнява освещаването на бойните ни знамена с ролята на Гундяев

"Освещаването на българските бойни знамена няма нищо общо с пропагандата на агресивна война - то не благославя нападение срещу чужда държава, не обявява войната за „свещена“ и не превръща Църквата в инструмент на държавна пропаганда"

Локомотив на пътнически влак се запали на гара Церковски

Локомотив на пътнически влак се запали на гара Церковски

В 16:19 ч в Районно управление - Карнобат е подаден сигнал от началника на пътническия влак №30133 по линията Карлово - Бургас, че локомотивът на композицията е обхванат от пламъци

Коментари (0)