6 Декември, 2025

Гриша Ганчев заведе дела за 2 милиона срещу медии на Пеевски

Гриша Ганчев заведе дела за 2 милиона срещу медии на Пеевски

Адвокатите на Гриша Ганчев са завели днес две дела за по един милион лева срещу медии, свързвани с ДПС-депутата Делян Пеевски, научи ексклузивно 7DniFutbol.bg!

Причината за гибелния гняв на меценат №1 в българския спорт са непрекъснатите пасквили по негов адрес и този на ЦСКА. „Каквото е заведено, заведено е! Ще има и други дела“, лаконично коментира пред 7DniFutbol.bg Гриша Ганчев.

„Г-н Ганчев и партньорите му са категорични, че няма да позволят повече да се сипят обиди и откровени лъжи срещу него и ЦСКА! Всяка неистина, всеки опит да се злепостави бизнесмен, даващ хляб на хиляди работници, ще води до дела срещу авторите на материалите и самите медии“, обясниха пък от адвокатският колектив, който е нает от Гриша Ганчев.

Припомняме, че само преди няколко дни феновете на ЦСКА от цялата страна излязоха с декларация. В нея бяха упоменати над 10 вестници и сайтове, които се препоръчва да бъдат игнорирани от привържениците на „армейците“. Със сигурност заведените от Гриша Ганчев дела са точно срещу някои от визираните издания и електронни медии.

Той е решил парите от всяко спечелено дело да се инвестират в детско-юношеската школа на ЦСКА. Първата цел е тя да се сдобие с 3-звездно общежитие, което да приюти „червените“ таланти от страната.

Сподели:

Коментари (0)

Атанас Атанасов: Ново правителство в рамките на съществуващия парламент е невъзможно

Атанас Атанасов: Ново правителство в рамките на съществуващия парламент е невъзможно

Според него има шанс предстоящият вот на недоверие да успее, а ако правителството не подаде оставка.

Желязков: Българските евромонети с националните ни символи стават законно платежно средство от 1 януари

Желязков: Българските евромонети с националните ни символи стават законно платежно средство от 1 януари

Премиерът Росен Желязков и управителят на БНБ се увериха на място, че Монетният двор на банката работи на изключително високо ниво и е въведен 24-часов производствен процес.

Задействаха Bg-Аlert заради преливането на две реки в Бургаско, евакуираха семейство

Задействаха Bg-Аlert заради преливането на две реки в Бургаско, евакуираха семейство

Скъсана е дигата на река Изворска, в нея се влива река Факийска. На място работят екипи на Община Бургас и на Граничната полиция.