31 Юли, 2026

Хора на Румен Радев превърнаха сайта на президента във "Фейсбук" (Снимка)

Хора на Румен Радев превърнаха сайта на президента във "Фейсбук" (Снимка)

Васил Василев

Екипът на новия президент Румен Радев буквално превърна сайта на държавния глава в профил на Фейсбук. Ако изпишете думата "president" в "Chrome" на най-голямата търсачка в света "Google", се отваря първо страницата на новоизбрания президент у нас.  

В нея, както с очаква, има информация за държавния глава, но само до там. На първо място е информация за клетвата на Радев, както и за новия му кабинет. Речта на президента Росен Плевнелиев, е поставена накрая, след клетвите и церемониите, вероятно за да не забравим, че вече си имаме нов държавен глава и вицепрезидент. Хората на Радев все пак не са изтрили последните интервюта на Росен Плевнелиев. 

Промените в сайта на Президентсвото започнаха с премахването на страницата от времето на Плевнелиев  в Twitter, в която излизаше актуална информация за институцията, достъпна за граждани и журналисти. 

Президентът смени профилната си снимка и обнови тази на корицата в официалния си профил във Фейсбук. На единия фотос държавният глава е седнал в кабинета си на "Дондуков" 2. Другата снимка пък е на Гербовата зала, където се състоят важните събития в президентството. 

Сподели:
Огнян Минчев: Да сезираме европейските институции - има сериозна заплаха за фалшифициране на предстоящите избори!

Огнян Минчев: Да сезираме европейските институции - има сериозна заплаха за фалшифициране на предстоящите избори!

"Напълно изведена извън механизмите на публичния контрол според промените е и ролята на МВР в цялостния изборен процес. Радев и неговата групировка планират пълна узурпация на властта в България" 

Демерджиев обвини прокуратурата в "директен отказ от справедливост"

Демерджиев обвини прокуратурата в "директен отказ от справедливост"

Без да посочва конкретни имена, вътрешният министър твърди, че МВР има данни, че председателят на местна партийна структура ръководи схема, с която ВиК-Бургас е ощетено с милиони евро

Военен самолет кацна на летището във Варна, МО не дава информация

Военен самолет кацна на летището във Варна, МО не дава информация

По външни белези летателният апарат наподобява въздушен танкер за дозареждане във въздуха

Коментари (0)