11 Април, 2026

Хотелиерът Веселин Налбантов: Очаквам да загубим туристите и поминъка си

Хотелиерът Веселин Налбантов: Очаквам да загубим туристите и поминъка си

"Не искам да съм лош пророк, но очаквам скоро да стане патаклама и да загубим туристите и поминъка си за години напред, казапо TV7 хотелиерът Веселин Налбантов.Чалгата уби всяка култура. С англичани се опитваме да направим вариатетна програма, за да можем да вкараме хората вътре. Апелирам към държавата да се намеси. Всеки вдига ръце в държавата. Затова е този хаос. Няма правила. Трябва да има министерство на туризма", категоричен е Налбантов.

През лятото на 2012 г. в курорта са изпити 750 тона алкохол, през 2013 г. - около 700 тона, а жертвите от балконинг и пътни произшествия превръщат Слънчев бряг в курорта с най-висока смъртност в Европа.И новият сезон в курорта стартира в добре познатата стилистика - алкохол, секс и наркотици.
Преди дни чуждестранни туристи възмутиха с порнографско поведение и сами публикуваха в социалните мрежи пиянските си изпълнения.
В цял свят Слънчев бряг е известен като място, на което човек може да пие до припадък и необезпокояван да прави каквото му душа иска.
Тази година хотелиерите поискаха контрол върху нощния шум. Въпреки командированата полиция край морето обаче трудно могат да бъдат контролирани проституцията, развратът и търговията с наркотици.
"Британските медии подведоха аудиторията и излъгаха. Това се случва заради безвластието в нашата страна. Слънчев бряг олицетворява това, което става в държавата - безвластие и корупция. В момента има боричкания кой да ръководи "Слънчев бряг" АД - ДПС, БСП или ГЕРБ. Общината трябва да решава", каза още хотелиерът. В неговия хотел чуждите медии идваха да снимат собствените си туристи.

Сподели:

Коментари (0)

Янкулов: Конституционният съд без никакво съмнение постанови, че Сарафов повече не може да  е и.д главен прокурор

Янкулов: Конституционният съд без никакво съмнение постанови, че Сарафов повече не може да е и.д главен прокурор

По думите му казусът е толкова ясен, че той не бива под никаква форма да става някаква разменна монета на политическия терен

Сметната палата: Близо 2,5 пъти са се увеличили сигналите за конфликт на интереси

Сметната палата: Близо 2,5 пъти са се увеличили сигналите за конфликт на интереси

От февруари 2026 г., с промяна в Закона за Сметната палата, одитната институция изпълнява и част от дейността на закритата Комисия за противодействие на корупцията

БАБХ издирва 800 заклани агнета, насочени за унищожаване

БАБХ издирва 800 заклани агнета, насочени за унищожаване

Не е изключено количества от тези партиди да са достигнали до търговската мрежа. Издирването на липсващите количества и изясняването на тяхното движение продължава в координация с компетентните органи