4 Февруари, 2026

Христо Бисеров се връща в ДПС след оправдателната присъда

Христо Бисеров се връща в ДПС след оправдателната присъда

Христо Бисеров се връща в ДПС, обявиха от партията, след като ВКС оправда окончателно бившия депутат за укриване на доходи. 

"Начинът, по който завърши това съдебно дело, ни дава пълно основание да възстановим изцяло членствените права на колегата Бисеров в редиците на ДПС. Преди три години заехме позиция, с която целяхме да спомогнем казусът да се решава единствено в рамките на съдебната система и в полето на правото. В тази посока положителна роля изигра и оттеглянето на колегата от заеманите от него политически позиции", казват от партията. 

От ДПС уточняват, че съдебното дело срещу Бисеров е било политизирано с цел да се превърне в оръжие срещу партията. "Днес за пореден път става ясно, че такова поведение винаги се обръща срещу своите автори и изпълнители. Не очакваме някой да се извини за изречените думи и за извършените действия. Надяваме се единствено да бъде оценено нашето последователно и принципно поведение", категорични са от ДПС.

Сподели:

Коментари (0)

Стойнев пред Йотова: Отдел на МФ спечели дело срещу ЧЕЗ за 1 млрд.евро  - ПП-ДБ искаха да го закрият

Стойнев пред Йотова: Отдел на МФ спечели дело срещу ЧЕЗ за 1 млрд.евро - ПП-ДБ искаха да го закрият

„Най-големите „борци срещу корупцията“ ПП-ДБ искаха персонално за да закрият този отдел, който защитава българските интереси"

Консултациите при Йотова: БСП-ОЛ предлага парламентът да гласува Бюджет 2026

Консултациите при Йотова: БСП-ОЛ предлага парламентът да гласува Бюджет 2026

Кирил Добрев посочи, че отговорността за служебното правителство е споделена - на фона на думите на Йотова, която твърди, че тя е на парламента. 

Собственикът на хижа "Петрохан" със зловещо послание преди тройното убийство

Собственикът на хижа "Петрохан" със зловещо послание преди тройното убийство

В прощалното писмо, което изпратил до своята майка, той написал, че нищо от това, което ще чуе, не е вярно