12 Януари, 2026

Информации, дезинформации и контрадезинформации вещаят кръв пред парламента

Информации, дезинформации и контрадезинформации вещаят кръв пред парламента

Слуховете са, че освен традиционно протестиращите, които готвят „Голямото посрещане” ще бъдат докарани и платени активисти – на ГЕРБ и на управляващата коалиция БСП, ДПСи Атака, която с неморалните си действия взриви гражданския мир.

Според предварително режисиран план, за който твърди „Афера” се очаква да бъдат предизвикани кървави сцени, счупени глави, като основната организация минава през ръцете на близкия до Бойко Борисов бивш шеф на „Напоителни системи” Георги Харизанов.

Харизанов бе отстранен от поста от ексминистъра на земеделието Мирослав Найденов, заради това, че срещу него имаше повдигнато обвинение за кражба на 50 000 щатски долара, но тогава лъсна, че е имал и друго дело за заплаха за убийство и влязла в сила присъда за изнудване.

От NОрешарски пък  предупреждават, че властта се готви да докара с автобуси „контрапротестиращи“ от страната в петък сутрин. Близо 100 автобуса с привърженици на ДПС и БСП ще пристигнат в София точно по време на организирания протест пред парламента. Вероятно се цели челен сблъсък с протестиращите около Парламента, макар хората от автобусите да не знаят това. Някои анализатори предупреждават, че участието на провокатори само ще развърже ръцете на МВР и прокуратурата да ударят истински недоволните граждани, които са хиляди и не приемат това прdвителство. Така протестът ще бъде компрометиран, а разделението в обществото ще стане още по-страшно.

 

Сподели:

Коментари (0)

Петър Стоянов: Ако не бяхме в ЕС, днес щяхме да сме „първи на село“ и в пълна изолация

Петър Стоянов: Ако не бяхме в ЕС, днес щяхме да сме „първи на село“ и в пълна изолация

Бившият държавен глава с остър коментар за прехода и еврото: Отказах мандата на БСП през 1997-а, за да спася страната от гражданска война

БОЕЦ: Контрабандистът Паскал е бил свързан със специалните служби

БОЕЦ: Контрабандистът Паскал е бил свързан със специалните служби

На негово име ОДМВР-Хасково е издало четири различни вида паспорти, което му е давало привилегировано право в получаване на визи, излизане и влизане в страната, сочи разследване на гражданското сдружение

Посолството ни в Скопие след нападението: Посегателството е израз на омраза...

Посолството ни в Скопие след нападението: Посегателството е израз на омраза...

Липсата на наказания продължава да насърчава извършителите