30 Април, 2026

Кабинетът "Орешарски" заседава в Бургас

Кабинетът "Орешарски" заседава в Бургас

Този път министрите се събират в Бургас. Преди заседанието премиерът Пламен Орешарски ще разговаря с кметовете от региона.

По-късно той ще се срещне и с местния бизнес. Те ще обсъдят пътните инфраструктурни проекти, организацията на туристическия сезон и оперативните програми, по които ще се отпускат евросредства до 2020 година.

Сред темите са и общите устройствени планове в населените места в областта. Очаква се по време на срещата, Българската банка за развитие да представи новите си корпоративни кредитни линии.

Сподели:

Коментари (0)

 Асен Василев:  На президентските избори ПП и ДБ ще се явят заедно

Асен Василев: На президентските избори ПП и ДБ ще се явят заедно

„Това не е някаква драматична стъпка, а нормална еволюция“, заяви лидерът на ПП.

Откриха нарушения на строителния обект в Бургас, където загина служител от свличане на земна маса

Откриха нарушения на строителния обект в Бургас, където загина служител от свличане на земна маса

Мъжът е подменял ВиК съоръжения на улица в центъра на града. Той е влязъл в близо триметров изкоп, когато внезапно се е свлякла земна маса.

Кирил Петков: Нека мислим по-позитивно.  Може да има и ползи от раздялата с "ДБ"

Кирил Петков: Нека мислим по-позитивно. Може да има и ползи от раздялата с "ДБ"

Според мен определения като „градска интелигенция", „градска десница" или „хората от жълтите павета" са твърде ограничаващи