18 Юни, 2026

Кадиев изригна: Избори през юли са най-краткият път към ада

Кадиев изригна: Избори през юли са най-краткият път към ада

Един от най-ревностните критици на лидера на БСП и нейното ръководство Георги Кадиев отново изригна на страницата си във Фейсбук, докато още тече драматичният пленум на столетницата, започнал в 14 часа днес. 

Избори през юли са най-бързия път към ада и за държавата, и за БСП, написа в профила си в социалната мрежа Кадиев. Коментарът му е по повод предложението на лидера на партията за провеждане на парламентарни избори в края на юли.

„Те (изборите) решават личния проблем на десетина човека да си наредят листите и нито един друг проблем. И връщат ГЕРБ на власт. Това ли искаме?“, пита депутатът.

Според запознати, по време на пленума Кадиев, който се слави и като един от най-инакомислещите в левицата, е поискал оставка на Сергей Станишев и цялото изпълнително бюро. Според него, предсрочните избори ще попречат на провеждането на нов конгрес на БСП. А това на практика означава Станишев и компания да останат отново на върха, ако не си отидат веднага.

Сподели:
Симеонова: Загубихме възможността да водим разговора за интеграцията на Западните Балкани

Симеонова: Загубихме възможността да водим разговора за интеграцията на Западните Балкани

Колкото и резонно да ни звучи френското предложение, българската дипломация трябва да бъде съпътствана и от публична дипломация и постоянна ангажираност, а не затваряне в една комфортна външнополитическа позиция, смята директорът на софийския офис на Европейския съвет за външна политика

“Възраждане” настояват украинският посланик да бъде обявен за персона нон грата

“Възраждане” настояват украинският посланик да бъде обявен за персона нон грата

Възрожденците настояват да бъде връчена официална нота на Олеся Илашчук за нейното отзоваване

Нов стар по делото за смъртта на 14-годишния прегазен от кола Филип

Нов стар по делото за смъртта на 14-годишния прегазен от кола Филип

"Делото започва от начало, тъй като на последното заседание, което беше в предишния състав, съдията допусна абсолютна грешка, дали умишлена или неволна", каза бащата Красимир Арсов

Коментари (0)