Той призна, че не се чувства приятно и комфортно, че зам.-главният секретар на МВР е обект на разследване и проверки. Според Георгиев всичко сега е претопляне на една стара манджа от преди 10 години.
Главният секретар обаче отказа да коментира дали Флоров е бил част от оперативна игра. Георгиев настоя, освен протичащата вече проверка, да се изясни и как е изтекла от МВР уличаващата Станимир Флоров разработка.
Още от България
МВР спира временно да издава български паспорти с 10-годишна валидност
Издаването на паспорти с петгодишна валидност продължава без прекъсване и по установения ред
12 мигранти избягаха от центъра в село Пъстрогор
След като са разбили решетките мъжете са се покатерили на гаражна сграда в двора и са успели да преодолеят високата ограда
Радан Кънев: Не се учудвайте на ареста в Струмяни
"Там, където няма обществена подкрепа и обществена защита на либералната демокрация, е съвсем естествено да арестуват и журналисти, и активисти, защото "пречат" на властта", пише той