7 Юли, 2026

Калина Андролова: Корнела беше отнесена, нефелна е горката!

Калина Андролова: Корнела беше отнесена, нефелна е горката!
Калина Андролова

„На Корнелия за втори път й постлаха, и за втори път загуби. Нефелна е горката! Само с плюене по ГЕРБ и партийни интриги вътре в БСП не става.” Това казва в свой коментар за резултата от европейските изобири в България журналистът и анализатор Калина Андролова.

Тя се обръща директно към лидера на БСП: „Айде да си подаде оставката, че на вътрешните избори за парламент ГЕРБ ще я размажат следващия път. То беше надуване, надуване, свръхнадуване...и накрая стратегическата величина, топ-ръководителката Корнела беше отнесена... Спете спокойно, деца! Нали се пънеше да изненада всички с листата си, сега листата я изненада”, добавя с ирония Анролова.

Сподели:
 Какво обеща Радев на Турция, за да замрази Ердоган за 15 месеца договора с „Боташ“.

Какво обеща Радев на Турция, за да замрази Ердоган за 15 месеца договора с „Боташ“.

От подписването му през 2023 г. до днес натрупаната сметка за страната вече надхвърля 1 млрд. лв.

Радев склони Ердоган:  "Чудесният"  договор с „Боташ“ е замразен за 15 месеца

Радев склони Ердоган: "Чудесният" договор с „Боташ“ е замразен за 15 месеца

По време на разговора бе отчетена позитивната тенденция на нарастване на двустранния стокообмен, който се равнява на 9 млрд. евро

Ивайло Мирчев: Българските служби нямали информация за връзки на патриарх Кирил с КГБ! Ето документите, г-н министър

Ивайло Мирчев: Българските служби нямали информация за връзки на патриарх Кирил с КГБ! Ето документите, г-н министър

Те показват, че дейността на Кирил Виборгски в Световния съвет на църквите е била част от оперативна линия, изпълнявана съвместно с Управление 05 на КГБ.

Коментари (0)