17 Юни, 2026

Капка Георгиева: Без да мине през катарзис Волен ще си остане момче на повикване

Капка Георгиева: Без да мине през катарзис Волен ще си остане момче на повикване

Трябва да бъде осъден и да си изтърпи наказанието. Само това ще го пречисти. Това обяви по Нова ТВ бившата съпруга на Волен Сидеров Капка Георгиева, която коментира скандалната случка в петък вечерта  пред клекшоп на ул."Раковска".

Дамата, която дълго време бе спътница на атакиста и в политиката, посочи, че познава добре Сидеров от зората на демокрацията, но тогава е бил съвършено различен човек. Очевидно обаче властта, която сега е получил, е обърнала мозъка му, така както пише в стихотворението си Смирненски "Приказка за стълбата".

Сега Волен е ограден само с чистачи, шофьори, хора, които му лъскат имиджа, две компаньонки, млада майка, която е обрала казино в бурните си младежки години. Това не може да продължава - трябва да има катарзис, трябва да има покаяние. Ако не минеш през катарзис, ти ставаш тежест и за тези, които са те купили. Ти не можеш да бъдеш самостоятелене, а винаги ще бъдеш момче на повикване. 

Сподели:
Облаци на запад с дъждове и гръмотевици, а на изток и над морето слънце

Облаци на запад с дъждове и гръмотевици, а на изток и над морето слънце

Има условия и за градушки. Максималните температури - между 25° и 30°, в София - около 26°.

Зеленски призна колко често плаче

Зеленски призна колко често плаче

"Винаги ми е тежко, когато връчвам ордени на майки и бащи, загубили децата си. В такива моменти действително често плача“, разказа украйнският президент

Европейският парламент гласува утре доклада за Северна Македония

Европейският парламент гласува утре доклада за Северна Македония

По време на дебата в Страсбург български евродепутати коментираха текстовете в доклада и изпълнението на ангажиментите, заложени в преговорната рамка на Северна Македония с ЕС

Коментари (0)