"Не можем да позволяваме България да бъде жертва на безотговорната европейска политика на някои големи държави", заяви кандидатът за президент на „Обединени патриоти – НФСБ, АТАКА и ВМРО“ Красимир Каракачанов по време на официалното представяне на кандидатите на коалицията.
„Бяхме свидетели на това, че лидерите в ЕС водят една абсолютно сбъркана политика, която позволи Европа да се наводни с над 2 милиона нелегални емигранти, всички те принадлежащи към мюсюлманска религия, която няма нищо общо с културния облик и християнската същност на Европа“, посочи той.
„Сегашната европейска политика на практика ще ни превърне в буферна зона. Ясно и категорично сме отстоявали първо окончателно завършване на оградното съоръжение, което трябва да предпазва границата между България и Турция, изпращане на допълнителни части на Българската армия, които да подпомогнат гранична полиция при охраната на тази граница, включително използвайки и сила за отблъскване на големи организирани групи нелегални имигранти“, обясни той.
„Нямаме абсолютно никакъв интерес и не трябва да допускаме България да бъде наводнена от нелегални мигранти“, заяви кандидатът за президент.
Още от България
Иван Демерджиев: Пеевски ми връчи медал със сигнала до прокуратурата
"Твърденията за склоняване на свидетели и фабрикуване на сигнали не са просто върхът на политическото лицемерие, а са чиста форма на психологическа пародия",
Проверяват над 800 удостоверения за търпимост, издадени във Варна - да не са фалшиви
Издадена заповед за освобождаване на директора на местната служба по геодезия и кадастър
Ресорната комисия гласува НС да решава за охраната от НСО, службата възрази - липсва нужната компетентност
Заместник-началникът на НСО полк. Бойко Василев посочи, че Народното събрание не разполага с експертен капацитет за самостоятелно формиране на преценка и степен на риск