20 Април, 2026

Kаракачанов: Бареков е интригант! Никога не съм го увещавал да не подкрепя кабинета!

Kаракачанов: Бареков е интригант! Никога не съм  го увещавал да не подкрепя кабинета!

Лидерът на ВМРО Красимир Каракачанов напълно опроверга версията  на евродепутата Николай Бареков, който пред БТВ пусна бомбата, че лидерът на ВМРО го е увещавал по телефона да не подкрепя правителство на ГЕРБ и РБ.
"Абсурд, това е пълен абсурд. Такова нещо не сме говорили. Явно човек трябва да подбира с кого си говори, с кого си пише sms-и, коментира Каракачанов" пред OFFNews.bg
Тази вечер в интервю пред bTV лидерът на ББЦ заяви: "В последните два дни Красимир Каракачанов активно ме търсеше по телефона, за да ме убеждава нашата партия в никакъв случай да не подкрепя ГЕРБ и Борисов за премиер, защото и Патриотичният фронт нямало да ги подкрепи"
Оказва се, човек трябва да има хигиена на телефонните обаждания. Той ми писа sms-и, поздравяваше ме за това, че сме заели отговорна позиция. Не знам, може би става дума за принципа на киселото грозде, защото явно с тях не искаха да говорят, каза Каракачанов.

Сподели:

Коментари (0)

Дежавю от 1997: изборите на 19 април 2026 ни върнаха 30 години назад

Дежавю от 1997: изборите на 19 април 2026 ни върнаха 30 години назад

Същата дата, същата електорална картина, същия сценарий...какво следва оттук?

МВнР с важно изявление за изборите зад граница

МВнР с важно изявление за изборите зад граница

То ще бъде направено от служебния външен министър Надежда Нейнски

Седмицата започва с динамично време - дъждове с градушки, на места и с гръмотевици

Седмицата започва с динамично време - дъждове с градушки, на места и с гръмотевици

Максималните температури ще достигнат между 19° и 24°, около 20° в София, докато по Черноморието ще бъдат по-ниски – между 15° и 19°