21 Март, 2026

КАТ ще бори нарушителите на пътя

КАТ ще бори нарушителите на пътя

 

В операцията ще участват служители на отдел "Пътна полиция"- СДВР. Целта на планираната полицейска операция е намаляване на пътно-транспортните произшествия на територията на София.

В рамките на акцията ще се извършват проверки на шофьорите на моторни превозни средства за правоспособността им, за сключена застраховка „Гражданска отговорност", за шофиране след употреба на алкохол, както и за техническата изправност на автомобилите.

През нощта, в районите на увеселителните и питейни заведения, проверките ще бъдат насочени към шофьори, седнали зад волана след употреба на упойващи вещества.

 

Сподели:

Коментари (0)

Николай Нанков: МРРБ иска да превърне темата за общинските проекти в предизборно оръжие

Николай Нанков: МРРБ иска да превърне темата за общинските проекти в предизборно оръжие

Картите, които МРРБ пуска, не са коректни - когато обявяваш процент на изпълнение община по община, трябва да го съотнесеш към общия й лимит, иначе изкривяваш картината, посочва политикът от ГЕРБ

Лидерът на “СИЯНИЕ” Николай Попов с първа предизборна среща 

Лидерът на “СИЯНИЕ” Николай Попов с първа предизборна среща 

Мъчителите на животни са потенциални и бъдещи мъчители и убийци на хора, предупреждава  политикът от най-нестандартната предизборна коалиция

Заявленията за гласуване извън страната надхвърлиха 37 000

Заявленията за гласуване извън страната надхвърлиха 37 000

Най-много са подадените заявления за Турция – над 8500, Великобритания – 6300, Германия – 4500, и почти 3000 – в САЩ, а само едно е подадено в Чили, така е и във Филипините и Доминиканската република