Със сериозно ВИП присъствие ще може да се похвали утрешният мач на Лудогорец с Ливърпул от груповата фаза на Шампионската лига.
Две от големите звезди на България в последния месец - боксьорът Кубрат Пулев и певицата Крисия са потвърдили присъствието си на двубоя и ще бъдат на трибуните утре вечер след 21:45 часа, съобщава Гонг.
Пулев днес трябва да даде пресконференция (13:30 часа), на която да обяви бъдещите си планове след загубената битка за титлата по бокс в тежка категория с Владимир Кличко преди десет дни.
Крисия, която заедно с дуото пианисти Хасан и Ибрахим взе второто място на детската евровизия, вече е била на двубой на Лудогорец преди домакинския мач в Лига Европа срещу Валенсия през миналата година, когато изпя "Моя страна, моя България". Очаква се утре вечер тя да бъде само зрител и да изгледа мача от ВИП ложата на "Васил Левски".
Още от България
Калина Андролова: Пиарът на Радев не може да промени ходове на политическа несъстоятелност и грешки
"Той е грим, който подчертава хубавите страни, глупостта остава резистентна. Но широките маси се кефят, те са податливи на елементарни декори", пише тя
Атанас Славов: Радев създаде проблема с "Боташ", сега се опитва да го реши, като междувременно твърди, че няма проблем
Предоговарянето на споразумението с турската компания е добра новина, защото то е неизгодно за България, смята той
Без референдум в Карлово за завода за барут на "Райнметал", реши съдът
Поставените въпроси не са от компетентността на местната власт и не може да бъдат решавани чрез местно допитване