21 Март, 2026

Л.Павлова: Днес страната се управлява с манипулации

Л.Павлова: Днес страната се управлява с манипулации

Стил на работа на БСП и ДПС е манипулацията. Разхождат се с едни папки. Това го владеят новите управляващи. Там, където съм работила и назначавала хора, са били експерти. Нямам притеснение за нито едно от моето назначение. Това обяви по БНТ бившият регионален министър Лиляна Павлова. 

Тя е категорична, че назначенията, които прави сега правителството, много често са компрометиращи. Но тези хора се слагат на ключови позиция, за да обслужват определени интереси.  

Доказани професионалисти се отстраняват от власт. Един компрометиран архитект се сложи на ключова позиция. Сложиха един министър, който е получавал социални помощи във Франция...И това се прави, за да реализират управляващите конкретни цели и намерения.

Лиляна Павлова заяви, че  ГЕРБ гледа на Реформаторския блок като на бъдещи партньори.

Моето лично убеждение е, че ако с Реформаторския блок имаме една политика – да работим за българските граждани, имаме една кауза и принципи, затова е добре да работим заедно като опозиция. Затова моето притеснение е защо трябва да работим един срещу друг. Същото нещо касае и БАСТА, която направи заявка за членство в ЕНП.

Павлова отхвърли категорично, че няма отлив на членове от ГЕРБ.

Що се отнася до скандалните факти, които се изнасят по повод нерегламентираните полети с “Авиоотряд 28” – те са кьор фишеци, за да се отклонява вниманието от сериозните проблеми на страната.

 

Сподели:

Коментари (0)

МВР и МЗХ се натъкнаха на склад в Хасково със стотици тонове храна с неясен произход

МВР и МЗХ се натъкнаха на склад в Хасково със стотици тонове храна с неясен произход

"Продуктите не са били съхранявани при нормални условия и вероятно са били връщани от магазини",заяви служебният министър Иван Христанов

Николай Нанков: МРРБ иска да превърне темата за общинските проекти в предизборно оръжие

Николай Нанков: МРРБ иска да превърне темата за общинските проекти в предизборно оръжие

Картите, които МРРБ пуска, не са коректни - когато обявяваш процент на изпълнение община по община, трябва да го съотнесеш към общия й лимит, иначе изкривяваш картината, посочва политикът от ГЕРБ

Лидерът на “СИЯНИЕ” Николай Попов с първа предизборна среща 

Лидерът на “СИЯНИЕ” Николай Попов с първа предизборна среща 

Мъчителите на животни са потенциални и бъдещи мъчители и убийци на хора, предупреждава  политикът от най-нестандартната предизборна коалиция