Лидерът на БСП в Златица организира и рекламира във фейсбук протеста в София, планиран за неделя. Това разкри политологът Антон Тодоров, който публикува снимка от разпространявания от Стоянка Балтова пост. Тя се оказва и администратор на групата във фейсбук "Да израснеш в Средногорието", която рекламира протестите. Балтова е и общински съветник от БСП, но и много близка до втория човек в партията Кирил Добрев. Тя е и изпълнителен директор на Института за социална интеграция, където се „отглеждат” червените тролове, пише Тодоров.
Това е поредното потвърждение, че БСП е ангажирало актива си с организирането на протестите, въпреки обясненията, че не стоят зад гражданското недоволство.
Фактор
Това е поредното потвърждение, че БСП е ангажирало актива си с организирането на протестите, въпреки обясненията, че не стоят зад гражданското недоволство.

Още от България
Министър Милошев освободи Съвета на директорите на НДК
Новият Съвет на директорите избра за изпълнителен директор Ия Петкова-Ангелова
Данаилов: Европейският надзор установи, че на „ДаллБогг“ липсват до 640 млн. лв., отнемането на лиценза беше неизбежно
"Парите не са инвестирани правилно и са недостатъчни, за да може да се посрещнат претенциите от всички хора, които са били пострадали и имат претенци към дружеството“
Асен Василев: Замразени плащания за майките и пенсионерите, водопад от евро за...
"Увеличението на задълженията трябва да върви ръка за ръка с увеличението на правата. А правата на гражданите в проектобюджета на Гълъб Донев са замразени", смята той