7 Юни, 2026

Лидер на европейска партия води млади социалисти на поклонение на терористи

Лидер на европейска партия води млади социалисти на поклонение на терористи

Лидерът на БСП Михаил Миков устрои нестандартно посвещаване на нови членове на партията в партийните дела на столетницата. Той заведе млади социалисти до лобното място на убитите 17 партизани от отряд "Георги Бенковски" през далечната 1944 година. 

Възпоминателният поход се проведе от видинското с.Макреш до местността Дзебляка, където младите терористи намират своята смърт. Преди това Миков връчи 30 електронни членски карти на новоприети членове на младежкото БСП. 

Припомняме, че 50 години по-късно комунизмът беше заклеймен в Европейския парламент. През 2006 година в Народното събрание той беше осъден като престъпен и античовешки строй, а партизаните от 1944 година са посочени като български терористи.

Сподели:
Плевнелиев: Следя казуса с „Баба Алино“!  Не може да има половин прозрачност и половин върховенство на закона

Плевнелиев: Следя казуса с „Баба Алино“! Не може да има половин прозрачност и половин върховенство на закона

Бившият държавен глава отбеляза, че по случая „Баба Алино“ все още не е чута официалната позиция на ДНСК.

Ще поведе ли патриарх Даниил хомофобско шествие?

Ще поведе ли патриарх Даниил хомофобско шествие?

Тома Биков: Направихме твърде много компромиси с ДПС и ПП-ДБ

Тома Биков: Направихме твърде много компромиси с ДПС и ПП-ДБ

Депутатът беше категоричен, че отговорността за настоящото управление е изцяло на президента Румен Радев и „Прогресивна България“

Коментари (0)