24 Януари, 2026

Лиляна Павлова: Срещу мен беше активирана пропагандната машина

Лиляна Павлова: Срещу мен беше активирана пропагандната машина

Лиляна Павлова

"Пиарката на БСП е част от пропагандната машина, която беше активирана срещу мен. Те не пожалиха начини и средства, за да я активират.  На всички ни беше неприятно и обидно, но благодаря на Цветанов и Борисов  - хората, въпреки цялата гнусотия, която се изля, които застанаха зад мен и ме подкрепиха и ми дадоха още по-голямо доверие. Това коментира Лиляна Павлова в ефира на БТВ.

В цялата си професионална кариера съм работила с европейски проекти, с  европейско финансиране. Европейската координация и комуникация е част от моята биография 20 години. Това заяви Лиляна Павлова по повод назначението си за министър, който отговаря  за българското председателство на Съвета на Европейския съюз. По думите й, решенията кой кое министерство да оглави са на министър-председателя след преговори с Обединени патриоти.„Председателството е много важна тема, тя е надпартийна. Благодаря за доверието на Борисов, Цветанов и патриотите. Моят наследник в МРРБ е зам.-министърът, който работеше с мен. Това също показва една приемственост, продължение на започнатото от нас двамата. Не виждам нищо драматично и притеснително”.

По повод скандалът около скъпите й чанти тя заяви, че цялата тази помия я е обидила. „ Това беше абсолютна лъжа. Нямам чанти от по 10 000 лева. Дори и да мога да си ги позволя, не бих ги купила, защото не е редно. БСП може да не са добри в управлението, но са добри в едно – да омаскарят човек. Направиха го класически – през фейсбук, през медии”, заяви Павлова. Тя добави, че най-скъпата й чанта струвала не повече от 200 евро.  Павлова не пожела да разкрие кой ще е новият български еврокомисар. „Ще разберем в сряда”, лаконична бе тя.  

Сподели:

Коментари (0)

„Продължаваме Промяната“: Ние сме категорично за „Силна България в силна Европа“

„Продължаваме Промяната“: Ние сме категорично за „Силна България в силна Европа“

ПП реши да участва в извънредните избори за народни представители "с цел демонтиране на корупционния модел на завладяната държава чрез законодателни промени, гарантиращи свобода и справедливост"

Цвета Рангелова: Ще работи ли „Възраждане“ с Радев

Цвета Рангелова: Ще работи ли „Възраждане“ с Радев

Народният представител от „Възраждане“ смята БСП и ИТН са едни от най-застрашените да изпаднат в следващия парламент. "Те имат интерес от неясни изборни правила, за да си осигурят мандат в следващото Народно събрание."

бТВ към Паси: Монологът и възпрепятстването на водещия е "неуважително"

бТВ към Паси: Монологът и възпрепятстването на водещия е "неуважително"

Според официалното изявление на медията, по време на разговора с водещата Цветанка Ризова - Соломон Паси е демонстрирал грубо отношение и неколкократно е възпрепятствал журналиста да изпълнява своите професионални задължения