24 Декември, 2025

Мадам В. от "Преса" и Сашо Симов от "Дума" си точат баклавите за смях на публиката

Мадам В. от "Преса" и Сашо Симов от "Дума" си точат баклавите за смях на публиката

Журналистът от вестник " Дума" Александър Симов и кандидат за евродепутат напълно отрече думите на зам.- главният редактор на "Преса"  Валерия Велева в сутрешният блок  на Нова тв. Близката до Ахмед Доган журналистка разкри схемата, според която лидерът на БСП Сергей Станишев е предложил лично депутата от ДПС Делян Пеевски за шеф на ДАНС, а той дори се дърпал.

Смелият соц. журналист Александър Симов, който заради хонорари защитава лявата идея във всички издания на Делян Пеевски и има запазена колонка във вестник "Уикенд"  за крупна сума даже предложи да занесе тава с баклава на Валерия Велева, ако тя докаже твърденията си. 

Журналистката  Валерия Велева е известна с кулинарните си умения като дори преди време занесе баница в Банкя на лидера на ГЕРБ Бойко Борисов и няма да й се опре една баклава.

"Когато някой заявява някаква позиция в една нормална държава, той трябва да я докаже. Аз съм готов лично да почерпя с една тава баклава Валерия Велева, ако тя докаже думите си, че Сергей Станишев е предложил Делян Пеевски за шеф на ДАНС", заявява смело коментататора на "Уикенд" , а уж репортер от "Дума" Александър Симов. 

Единственото му 100 % твърдение, което заслужава аплаузи е, че Мадам В. набра смелост да направи секретните си коментари, едва тогава когато Сергей Станишев е "бита карта" за БСП. След битката със словото, в която залогът беше тава с баклава Велева публикува в социалната мрежа Фейсбук своята смела позиция. 

Кой на кого ще точи баклава, си задава въпроси публиката, измъчена от безсъние след съкровените изповеди. 

"Току- що спечелих тава с баклава от Сашо Симов, на когото представих доказателства, че именно Сергей Станишев е предложил Пеевски за шеф на ДАНС. Очаквам Сашо да го признае публично и да ми се извини", коментира Валерия Велева в социалната мрежа.

Журналистката  Валерия Велева единствена направи интервю с Делян Пеевски в кабинета на председателя на ДАНС, а година по-рано с неговият настоящ враг банкера Цветан Василев. За последното пиарско интервю си тръгна с трудовата книжка след повече от 15 години при
"трудоваците". 

За Александър Симов се знае , той е като енциклопедист, гастролиращ по всички телевизии и по всички теми, който тъпо и упорито се бори за място под слънцето в свещената "Коалиция за България" за каквато и да е политическа кариера. 

Хвала на свободното слово и на такива журналисти!

Сподели:

Коментари (0)

България предложи доставки на мазут на Република Северна Македония

България предложи доставки на мазут на Република Северна Македония

Българската страна заяви готовност да съдейства за осигуряването на необходимите количества при спазване на техническите и логистичните възможности

Проф. Павлов: 2025 г. бе лоша за българо-македонските отношения, вината е на Скопие

Проф. Павлов: 2025 г. бе лоша за българо-македонските отношения, вината е на Скопие

Очаквам още по-голямо засилване на стремежа на режима на Мицкоски, подобно на Груевски преди години, да се разграничава историята на Македония от тази на България, което е някакъв абсурд от гледна точка на историческата наука, казва още историкът

Румяна Коларова: Не изключвам МЕЧ, "Величие", "Възраждане" и БСП да работят за идеите на Радев

Румяна Коларова: Не изключвам МЕЧ, "Величие", "Възраждане" и БСП да работят за идеите на Радев

Политическият пейзаж в България отново се раздвижи след подадената оставка на кабинета