9 Август, 2026

Марешки: Оставката на Иво Христов е неизбежна

Марешки: Оставката на Иво Христов е неизбежна
Веселин Марешки

"Има само един дебил в обществото "и това е той", заяви от парламентарната трибуна лидерът на партия "Воля" Веселин Марешки.

"Всеки човек, който може да нарече българския народ дебилен, за нас е нищо повече от един 100% завършен дебил", добави той и попита кои са българските дебили в обществото.

Марешки спомена над 2 милиона български пенсионери, които живеят със средна пенсия 334 лева.

"Само пенсионерите са повече от 20 процента от тези, които са нормални. Това ли са българските дебили? Милион и половина български деца, които ходят на олимпиади, българските преподаватели в университети, детски градини и училища или лекари, които се борят за живота и здравето на техните пациенти", коментира Марешки.

Според него оставката на Иво Христов е неизбежна.

"Това е морален акт на Иво Христов дали ще излезе от парламента", посочи той.

От името на партията той изрази надежда, че в БСП ще вземат решение да се разграничат от Иво Христов.

Сподели:
Гюров: Трябва да преосмислим позицията си по регионалната противовъздушна отбрана

Гюров: Трябва да преосмислим позицията си по регионалната противовъздушна отбрана

"Като страна на източната граница на ЕС и НАТО, България трябва да е проактивна в изграждането на многонационални структури за антидронова защита"

"Няма данни за преднамерени действия срещу България" - адмирал Емил Ефтимов за дрона край Кардам

"Няма данни за преднамерени действия срещу България" - адмирал Емил Ефтимов за дрона край Кардам

"Борбата с дронове е много трудна поради спецификата, дори самата идентификация на това, което сме видели, предвид на стотиците дронове, е много трудна"

Нинова: Наистина ни управляват палячовци!

Нинова: Наистина ни управляват палячовци!

Днес министърът на отбраната Димитър Стоянов дойде в МС с тениска на "Кинтекс", после обработиха снимките

Коментари (0)