Според нейни близки Добрина отдавна е предчувствала, че предстои нещо лошо да стане със семейството на сина й. Дори споделяла, че отговорни за това щели да бъдат български политици, които постоянно изнудвали Банев да спонсорира кампаниите им.
Запознати обясняват, че дълго време Брендо се отчитал с по няколко милиона годишно, но след ареста му многомилионните траншове към партиите спрели.
Още от България
Калина Андролова: Пиарът на Радев не може да промени ходове на политическа несъстоятелност и грешки
"Той е грим, който подчертава хубавите страни, глупостта остава резистентна. Но широките маси се кефят, те са податливи на елементарни декори", пише тя
Атанас Славов: Радев създаде проблема с "Боташ", сега се опитва да го реши, като междувременно твърди, че няма проблем
Предоговарянето на споразумението с турската компания е добра новина, защото то е неизгодно за България, смята той
Без референдум в Карлово за завода за барут на "Райнметал", реши съдът
Поставените въпроси не са от компетентността на местната власт и не може да бъдат решавани чрез местно допитване