26 Февруари, 2026

Мъж се самозапали в знак на протест срещу ГЕРБ

Мъж се самозапали в знак на протест срещу ГЕРБ

Инцидентът е станал рано тази сутрин преди сесия на Общинския съвет. Видели са го няколко служителки, които веднага са сигнализирали в полицията. 

Мъжът е бил спасен от полицаи и веднага откаран в болницата. Той е жив, но състоянието му е тежко. Районът около общината е временно отцепен. Там е намерена туба със запалителна течност, която вече е прибрана от полицаите.

Сподели:

Коментари (0)

ВСС заседава по назначението на временно и.ф. главен прокурор

ВСС заседава по назначението на временно и.ф. главен прокурор

"Моето убеждение е, че временно изпълняващият функциите на главен прокурор стои много по-близо като фигура до титулярния, отколкото до който и да е друг административен ръководител, именно поради обема власт и правомощията, които упражнява", заяви служебният министър на правосъдието Андрей Янкулов

Протест пред  ВСС:  Освободете съдебната власт от Борислав Сарафов

Протест пред ВСС: Освободете съдебната власт от Борислав Сарафов

Докато кадровиците обсъждат евентуалната му смяна, под прозорците на сградата се провежда протест на "Правосъдие за всеки"

ИТН призова за оставки на земеделския министър и шефа на БАБХ

ИТН призова за оставки на земеделския министър и шефа на БАБХ

Според зам.-председателя на ПГ на ИТН Станислав Балабавнов, като заместник-министър в правителството на Кирил Петков - Иван Христанов, в чийто ресор е БАБХ, има огромни интереси в производството на храни и в извършването на лабораторни проби