Коректни партньори сме. Имам съзнанието за скромната си роля. Ние ще продължаваме да отстояваме плоския данък. Защо, по дяволите, това да означава, че извиваме ръцете на Сергей Станишев. Къде ни е тясно партийния интерес? Това попита лидерът на ДПС Лютви Местан по време среща на медиите с кабинета.
По думите му не е сериозна да се твърди, че притискат Станишев. "Готов съм да отговоря на всеки един проблем, но ми е трудно да се боря с идеологеми", каза още Местан.
На въпросите за Пеевски ще отговарям дали питате за държавника Пеевски, заяви той и допълни, че е възможно в централата на ДПС той да се е срещал и с други политици, но това не е в дневния ред на българското общество.
Още от България
ДБ: Гласят за шеф на дирекция „Хазарт" адвокат на една от водещите хазартни компании
По думите на Владислав Панев Гинка Панаретова е заемала длъжност директор на Дирекция „Надзор върху хазарта и хазартните дейности" към НАП, а хазартният сектор е доста чувствителен
От „Възраждане“ искат тежка мярка спрямо Северна Македония
Ангел Георгиев обвини "ГЕРБ, ДПС, ПП-ДБ, които подкрепиха свалянето на ветото спрямо Северна Македония, и БСП, които гласуваха „въздържал се“, заяви Ангел Георгиев пред журналисти
Трус в Сметната палата: Проданов приклещи Димитър Главчев със сигнали за мащабни нарушения
Шефът на бюджетната комисия поиска спешна проверка за конфликт на интереси, устни заповеди към одитори и умишлено забавяне на готови доклади в одитната институция