На въпрос дали е нормално депутатите да са в Куба, когато в пленарна зала се гласува Законът за държавния бюджет за 2014 г., Миков бе лаконичен: „Всеки сам избира поведението си. Въпрос на лична отговорност...Всяка парламентарна група е в правото си да прави контакти, в това число и международни. Каквито преценят. Видях тези дни, че друг лидер беше в Израел, пък никой нищо не ми е съобщавал”, коментира шефът на парламента.
Междувременно депутатът от "Атака" Десислав Чуколов видимо се вбеси от въпросите на журналисти в кулоарите на парламента за пътуването до Куба, пише vesti.bg.
Той започна да обяснява на журналистите, че задават глупави въпроси, "защото това пътуване е с частни средства, които сме ги дали, за да проучим как се случват нещата, когато се опълчиш на Америка, защото това е в полза на българския народ. Вместо да оцените това, вие влизате в някаква темичка – дали сме ходили на плаж, или не", изригна атакистът.
Още от България
България дебне слънчевото затъмнение с изтребител МиГ-21
Именно пълната фаза беше най-впечатляващата част от явлението. Когато Луната напълно закри Слънчевия диск, около него се разкри слънчевата корона – структура, която при нормални условия не може да бъде наблюдавана по този начин
Удължен е лицензът за продължаване на дейността на „Лукойл“ в България
Удължаването до 29 октомври тази година е по желание на българската страна с цел синхронизиране на сроковете с лиценза от американската страна.
Ивайло Мирчев: Модерният фашизъм е режимът на Путин! Текстописецът на Радев е българска симбиоза между Дугин и Распутин
"Комунистическите паметници се борят с фашизма толкова, колкото иконите на МВР с катастрофите по пътищата", заяви той