Столичните криминалисти издирват 66-годишна жена, съобщават от пресцентъра на МВР.
По данни на близките й, Валентина Тимофеевна Чавдарова е напуснала дома си в София на 21 май и оттогава е в неизвестност. Жената обяснила, че ще ходи на вилата си в село Подгумер.
Органите на реда предоставят снимка и описание на Валентина. Тя е средна на ръст, със сини очи и кестенява чуплива коса. Била е облечена с тъмен панталон, тъмносиньо дълго до кръста дънково яке и черни летни обувки. По всяка вероятност е имала и забрадка.
От полицията призовават хората, които имат информация за издирваната жена, да съобщят на тел. 112.
Още от България
МВР спира временно да издава български паспорти с 10-годишна валидност
Издаването на паспорти с петгодишна валидност продължава без прекъсване и по установения ред
12 мигранти избягаха от центъра в село Пъстрогор
След като са разбили решетките мъжете са се покатерили на гаражна сграда в двора и са успели да преодолеят високата ограда
Радан Кънев: Не се учудвайте на ареста в Струмяни
"Там, където няма обществена подкрепа и обществена защита на либералната демокрация, е съвсем естествено да арестуват и журналисти, и активисти, защото "пречат" на властта", пише той