Нов, силен порой превърна Варна във Венеция в късния следобед в събота.
Най-засегнати се оказаха централните булеварди, сред които „Княз Борис“ и „Приморски“. В района на Летния театър пък се образува огромно езеро, в което затънаха десетки коли.
Няма постъпили данни за жертви, пострадали или бедстващи хора след пороя, който се изля този следобед над морската ни столица.
Това съобщиха за Faktor.bg от полицията във Варна.
Оттам поясниха, че има подаден сигнал за паднало дърво на една от улиците в града, но за щастие там се е разминало без фатален край. На място са изпратени екипи, които да го отстранят.
Още от България
Назначават експертиза в участъка на АМ "Тракия" след ПТП-то с 2-те загинали деца
Камионът, който е навлязъл в насрещното движение на магистралата, преминавайки през мантинелите, е бил празен, след стоварване на зърно в Бургас
Пеевски: Паметта за агентите и доносниците на ДС не трябва да бъде заличена, за да не може да се повторят мракобесните времена на комунистическия режим
ДПС категорично се противопоставяме на намерението на управляващите и призоваваме за широк обществен дебат за бъдещето на Комисията по досиетата, казва лидерът
"Да, България": В бюджета на Гълъб Донев няма каквито и да е реформи, да се изтегли и преработи до 3% бюджетен дефицит
Вместо да надуват разходите и да теглят милиарди евро нов външен дълг, управляващите да се стремят към балансиран бюджет в тригодишната рамка, настоява Ивайло Мирчев