Освен двата сайта са хакнати klatushki-bg.com, stanimir.info, coherentbg.com, balkanskirai.com, kubarstables.com, ronin.bg, www.sdproject.eu/site/.
Хакването идва в момент, когато в България се води дело срещу 13 имами, обвинени в проповядване на радикален ислям.
На засегнатите страници звучи музика и са оставени послания като "Върви в ада", "Няма друг бог освен Аллах, Мохамед е неговият пророк", "Никога няма да спрем да хакваме", "Това не е игра", "Това е нашата работа".
bl3nd споделя и свои координати: X-x-HaCker@HOtmail.Fr и Facebook.com/bl3ndx.
Според информацията в дадената Facebook страница притежателят й живее в столицата на Мароко - Рабат.
В официалната си интернет страница той представя себе си и като диджей.
Още от България
Радев за отстранения заглушител в Драгалевци: Намерени са елементи
"Те са го отскубнали в последния момент“, каза Радев по повод заглушителя. По думите на премиера, са били направени всички възможни действия, за да бъдат открити липсващите части.
Асен Василев: Правителството "открадна" по 30 евро на месец от най-бедните работещи , пенсионерите и...
„Прогресивна България“ иска да ни върне обратно към философията на евтиния труд и „капковото напояване“ за работещите. Това е пагубно. Няма богата държава с ниски доходи“, заяви лидерът на "Продължаваме Промяната"
Георг Георгиев и Красимир Терзиев ще присъстват на съдебното заседание срещу Ива Михайлова в Кочани
Присъствието им на делото израз на това, че ГЕРБ следи отблизо развитието на казуса около Ива Михайлова и стои категорично зад нейното право на справедлив съдебен процес, както и това да ѝ се предостави възможност да продължи необходимото ѝ лечение в България