17 Март, 2026

Наглост: "Килърите"3 се обявиха за жертви

Наглост: "Килърите"3 се обявиха за жертви

 

Обстановката налагала "този цирк", се разбра днес в Специализирания апелативен съд, където говореше обявеният за член на групата - Милчо Петров. "Срамувам се, че съм българин", каза той.

Соченият за тартор на банадата Васил Василев - Бай Васо, заяви пред магистратите, че намереното при акцията в него оръжие използвал за лична сигурност, тъй като срещу него имало покушение.

Други от обвиняемите се чувствали жертва на свидетелски показания, дадени от Станислав Методев - Сиси, защото пък те преди години го били разобличили в незаконно лихварство.

Два тома нови доказателства, в които са включени разпити на двама затворници представи прокуратурата пред съда. Обвиняемите и адвокатите им намериха казаното от Станислав Ангелов - Сиси и Николай Николов - Шатката за опит да се договорят с обвинението и да излязат от затвора, където излежават присъди.

Прокурорът Даниела Петрова отрече да са водени преговори с тях. Тя допусна обаче възможността в бъдеще делата им да бъдат възобновени.

Засега свидетелските показания свързват "Килърите 3" единствено с убийството на боса на ВИС-2 Георги Илиев. То стана преди години в Слънчев бряг след мач на отбора му "Локо" (Пд).

Сподели:

Коментари (0)

Решено: Явор Божанков не влезе в листите на ПП-ДБ

Решено: Явор Божанков не влезе в листите на ПП-ДБ

Решението е взето след категоричния отказ на ПП Божанков да участва в предстоящите парламентарни избори

Агенцията по храните с масови проверки по южната ни граница заради шап в Кипър

Агенцията по храните с масови проверки по южната ни граница заради шап в Кипър

Шапът е най-силно заразното вирусно заболяване по домашните и диви чифтокопитни животни и от него боледуват говеда, биволи, овце, кози, домашни и диви свине, елени, сърни и др.

Андрей Гюров: България продължава да подкрепя справедливата кауза на Украйна

Андрей Гюров: България продължава да подкрепя справедливата кауза на Украйна

Българският премиер и украинският посланик у нас дискутираха и възстановяването е реконструкцията на страната след края на войната