17 Март, 2026

Наглост! "Цветната" мафия разфасова цял мост в Перник

Наглост! "Цветната" мафия разфасова цял мост в Перник

Мафията на цветни метали в Перник задигна мост в пернишкия квартал "Твърди ливади", съобщи ZaPernik.com.

Крадците задигнали арматурата от моста, който впоследствие паднал в река Струма. Съоръжението свързваше бившия стоманолеярен завод. Той се намира в района на бившия ТЕЦ "Перник", който беше изравнен със земята.

Въпреки че на метри от моста се намират жилищни блокове това не притеснило апашите, които си свършили работата за по-малко от няколко часа.

Все още в района на бившия ТЕЦ има хора, които търсят желязо или копаят за въглища.

Преди месец жители на пернишкия квартал "Хумни дол" свалиха и нарязаха метално скеле на строителен асансьор към недостроен блок. Това се случи на метри от полицейски патрул.

Сподели:

Коментари (0)

Коалицията ПП-ДБ обяви водачите на листите си за вота на 19 април

Коалицията ПП-ДБ обяви водачите на листите си за вота на 19 април

Начело на листата в  района на „лидерската битка“ – столичния 25 МИР, е Бойко Рашков

Денков не разбирал "драмата"  с отпадането на Явор Божанков от листите на ПП-ДБ

Денков не разбирал "драмата" с отпадането на Явор Божанков от листите на ПП-ДБ

Попитан защо Бойко Рашков води листа в София Николай Денков посочи, че 25 МИР е място, където стават тежки сблъсъци

 Финансовата комисия прие на второ четене удължителния закон за бюджета

 Финансовата комисия прие на второ четене удължителния закон за бюджета

Приемането му ще позволи на страната да работи в продължение на три месеца след 31 март.