Свои пратеници на президентските избори в Русия има и БСП - Петър Кънев и Александър Симов
Лидерът на "Атака" Волен Сидеров е отпътувал за Москва днес. Придружават го Явор Нотев, заместник-председател на Народното събрание и Десислав Чуколов, също депутат и дясна ръка на Сидеров, съобщава Канал3.
Тримата атакисти ще присъстват в Русия в качеството си на наблюдатели на президентските избори, които са в неделя, 18 март. Очаква се Владимир Путин да спечели за четвърти път поста.
От БСП също имат пратеник в Москва. Това е Петър Кънев, който е председател на икономическата комисия в парламента. Журналистът и парламентарист Александър Симов вече е в руската столица.
Още от България
Арх. Стоян Петков за незаконното строителство във Варна: До края на 2023 г. не е забит и един пирон, всичко е след това
"Контролът е бил в ръцете на Коцев в качеството му на кмет"
Нанков: Министър Шишков е забравил, че и при него се даваха аванси за строителство
"Но, да го оставим да говори - по-добре е от това да спират обектите"
Радев едно си знае: Най-сетне Европа да склони да започне преговори с Русия
Дипломацията трябва да влезе в ролята си, настоя той. По думите му има достатъчно европейски политици, които могат да преговорят с Русия