9 Април, 2026

Нидал Алгафари: Очакванията ми от един президент не са да се върти на лост

Нидал Алгафари: Очакванията ми от един президент не са да се върти на лост

Нидал Алгафари

"Моите очаквания от един президент не са това дали може да се върти на лост, или не може, а съвсем други. Когато избирателите са гласували за него, не са очаквали да прави салто мортале или да скача на батут", коментира пред бТВ ПР експертът Нидал Алгафари по повод коремното възлизане, което направи в Пловдив президентът Румен Радев.

"Очакванията от хора, които са министър-председатели или президенти, не са да имат мускули по тялото си, а да имат нещо в главата си", добави Алгафари.

Колко е спонтанно, не знам, каза и пиар експертът Арман Бабикян. Това са инцидентни актове, може да са част от някаква стратегия, които трябва да покажат юначеството на юнака, който трябва да води бащина дружина, отбеляза той.
„Ще се изненадам, ако видим някой от тях, който инцидентно решава да играе шах в Докторската градинка. Представяте ли си – спира, случайно вади шах и започва да играе. Или пък извиква кмета Фандъкова и казва: Дай да хвърлим една табла, така и така сме пред Народния театър. Никой не си представя подобни инцидентни случки”, каза Бабикян.  

"Тази глупост е събитие само в социалнитре мрежи, защото на хората им е интересно, че някакъв човек в костюм прави коремни, а пък той на всичко отгоре бил и президентът", допълни пиар експертът.
Сподели:

Коментари (0)

Атлантици: Радев прави опасни внушения за бъдещето на България като член на ЕС и НАТО

Атлантици: Радев прави опасни внушения за бъдещето на България като член на ЕС и НАТО

АСБ с нарочна позиция по повод участието на абдикиралия президент в предстоящите парламентарни избори

Politico: Повечето европейци смятат САЩ за по-голяма заплаха от Китай

Politico: Повечето европейци смятат САЩ за по-голяма заплаха от Китай

Русия остава враг номер едно, като респондентите като цяло приемат необходимостта от по-силна европейска отбранителна позиция

Иван Анчев: Задържаните участници в изборните схеми са обичайно с криминален профил и влизат в сложни структури

Иван Анчев: Задържаните участници в изборните схеми са обичайно с криминален профил и влизат в сложни структури

"Ако искаме да имаме здрава държава, трябва да имаме една система за правоохрана и сигурност, която да е деполитизирана и да служи на закона, а не на партии", коментира зам.-министър на вътрешните работи