9 Април, 2026

Николай Колев-Босия: Крият, че на ден се хващат по двама неграмотни с шофьорски книжки

Николай Колев-Босия: Крият, че на ден се хващат по двама неграмотни с шофьорски книжки

Николай Колев-Босия е сезирал отдавна транспортния министър Ивайло Московски за ставащото в ДАИ. "Дал съм сигнали преди 4 години, а министър Московски сега се прави, че нищо не е станало. Над Цветелин Цветанов стои именно министърът", твърди Босия по повод ареста на бившия шеф на ДАИ. Йонко Иванов от председател на Българския съюз на преподавателите по авто-мото подготовка обясни, че той подава сигнали за корупция още от 2002 година. Николай Колев се усъмни и го попита, колко домати е хвърлял в знак на протест. "Аз нямам време да хвърлям домати, за разлика от вас. Занимавам се с тези неща от 40 години, а вие ми говорите тук за последните 4 години", отговори Иванов. 

"На мен миналата година са ми завели 15 дела, похвали се Босия. В крайна сметка и двамата бяха на мнение, че ДАИ не може да продължи да съществува в този вид. Тази работа може да спре в рамките на един месец. Вчера е назначен нов изпълнителен директор на ДАИ, с който разговарях. Разбрали сме какви промени трябва да се случат. Първо трябва да се върнат кадърните хора, които бяха уволнени от Цветанов. Ако това не стане, излизаме на протест, категоричен беше Иванов. От телевизията пуснаха и кадри, на които се вижда прословутият Принс Гидеон Боро, който е платил 4000 лева, за да вземе фалшива шофьорска книжка. По думите на Босия стана ясно, че Боро е ислямист, който вече се намира в Германия. Босия допълни, че на ден се хващат по двама неграмотни с книжки, които са си плащали. 

Сподели:

Коментари (0)

Делян Пеевски: Подаваме сигнали до институции в Европа и САЩ за груба намеса на МВР в изборите

Делян Пеевски: Подаваме сигнали до институции в Европа и САЩ за груба намеса на МВР в изборите

Лидерът на ДПС и кметът на село Овчарово, област Търговище, Себахтин Зюлкярниев, който беше арестуван при акция на МВР срещу купуването на гласове

Ново странно проучване на „Сова Харис  "помпа" преднината на партията на Радев

Ново странно проучване на „Сова Харис "помпа" преднината на партията на Радев

На пето място са „Възраждане“ със 7,8%, а последни са от БСП - с 4,5%. Останалите партии не минават бариерата от 4%.

Бъдеща коалиция „Кремъл“ – генерира напрежение  в партията на Радев 

Бъдеща коалиция „Кремъл“ – генерира напрежение  в партията на Радев 

При евентуално правителство на „Прогресивна България“ с „Възраждане“ и БСП, в София може да се наложи управление тип „Орбан“