29 Декември, 2025

Нов пожар край "Струма": Горят сухи треви

Нов пожар край "Струма": Горят сухи треви

Водачите да шофират с повишено внимание поради задимяване от възникналия пожар

ов пожар има около магистрала "Струма", след като горят сухи треви в района на отбивката при благоевградското село Българчево, съобщиха от Областната дирекция на МВР. 

От там призовават водачите на пътни превозни средства да шофират с повишено внимание поради задимяване от възникналия пожар. 

На място са екипи на пожарната.

Както е известно огнеборци потушаваха и пожар край АМ "Струма" край Дупница, заради предприятие за преработка и изкупуване на вторични суровини, чийто складирани отпадъци предизвикаха огнената стихия на 13 август.

Заради огнения инцидент е спряно движението по магистралата при моста на 62-я километър на аутобана.
Сподели:

Коментари (0)

Янаки Стоилов: Не са на дневен ред промени в Конституцията

Янаки Стоилов: Не са на дневен ред промени в Конституцията

Важно е по какъв начин се гласува, но по-важно е каква е организацията и контролът върху изборния процес.

 Да, България: Борисов говори за "опасност", но не казва каква

Да, България: Борисов говори за "опасност", но не казва каква

"Но Борисов действа по добре позната ченгесарска и пропагандна схема: да клейми и да брандира опонентите си, вместо да говори по същество."

КЗП и НАП засилват контрола върху цените, извършват масови проверки

КЗП и НАП засилват контрола върху цените, извършват масови проверки

От НАП вече са извършени близо 700 проверки, от КЗП - няколко хиляди. Данните показват, че 80% от нарушенията са при храни.