Това написа на стената си във Фейсбук политологът Огнян Минчев, а поводът - едно от последните социологически проучвания, представено от агенция “Сова Харис”, която от известно време трудно може да прикрие привързаността си към управляващите, по поръчка на проправителствения вестник "Преса".
Според изследването (виж резултатите от изследването ТУК) първа политическа сила в страната е БСП, която изпреварва победителката на последните избори ГЕРБ с почти 5 пункта, а журналистът Николай Бареков е получил вече “летящ старт” в политиката.
Ето какво пише още Огнян Минчев: Атаката е, разбира се, по поръчка на голф-социолозите от картела "Би-Би-Ес-Ес-вай ми резултатите, за които си платих"... Не бива да има източници на социологическа информация, различни от мафиотския политически пиар на голф-клуба. И ето какво се получава - Дудучето било на трето място като ... политик..!? Да плюеш ли, да повърнеш ли или... просто да отидеш да се напиеш заедно с г-н Председателя на парламента...?
Още от България
Илюзиите рухнаха: Какво ще стане, ако пуснем Северна Македония в ЕС с този език на омразата?
Докладът за Северна Македония е силно критичен - за първи път се говори за заличаването на България от сериозни исторически документи, коментират журналисти
ДБ: Гласят за шеф на дирекция „Хазарт" адвокат на една от водещите хазартни компании
По думите на Владислав Панев Гинка Панаретова е заемала длъжност директор на Дирекция „Надзор върху хазарта и хазартните дейности" към НАП, а хазартният сектор е доста чувствителен
От „Възраждане“ искат тежка мярка спрямо Северна Македония
Ангел Георгиев обвини "ГЕРБ, ДПС, ПП-ДБ, които подкрепиха свалянето на ветото спрямо Северна Македония, и БСП, които гласуваха „въздържал се“, заяви Ангел Георгиев пред журналисти