10 Август, 2026

Октай Енимехмедов: Живеем в престъпна държава, мачка този, който я пази

Октай Енимехмедов: Живеем в престъпна държава, мачка този, който я пази

Писмото е писано в затвора и споделено във Фесбук от брат му Метин Енимехмедов.

Ето пълният текст:

"Държавата ни е като престъпна организация, мачка този, който я пази и този, който й вреди! Попаднала в ръцете на зли хора, тя може да се превърне в оръжие срещу собствения си народ. Историята е дала много примери за подобни явления.

Днес, когато разделението на българските граждани е основен приоритет на правителството, необходимостта от обединение и любов между нас, истинските патриоти, расте! На карта е заложена репутацията на България и бъдещето на идните поколения! Наш дълг е да зачитаме честта и достойнството на родината ни и по този начин да почетем паметта на всички онези, храбри мъже и жени, които са се жертвали в името на свободата, демокрацията и едно по - добро бъдеще за всички нас.

Съвестта ми е чиста! Каквото правя го правя от любов към истината, към справедливостта, към Бог и държавата! Чувствам се гражданин на света, но България е моят дом, моята родина! За съжаление, това в нея не е моята държава. Честит Празник и простете за невежеството!"

С любов Октай Енимехмедов"

 

Сподели:
Облаци от скакалци завладяха района на Рилските езера

Облаци от скакалци завладяха района на Рилските езера

Числеността на скакалците в тези части на Рила нараства до милиони при горещо време -  са естествена част от планинската екосистема

Голям пожар затвори Подбалканския път край Сливен, спряха движението на влаковете

Голям пожар затвори Подбалканския път край Сливен, спряха движението на влаковете

Трафикът се отбива по обходни маршрути, като полицейски екипи са на място и преценяват динамично откъде е най-безопасно да се пренасочат автомоблите

Тодор Тагарев за инцидента при Кардам: Може да не е заблуден украински дрон, а пуснат от Русия - за да набеди Украйна

Тодор Тагарев за инцидента при Кардам: Може да не е заблуден украински дрон, а пуснат от Русия - за да набеди Украйна

Дронът падна до газопровода, който е критично важен за захранването с газ на ЕС, но и на Украйна

Коментари (0)