Образуваното досъдебно производство е за смърт по непредпазливост. На 3 май 2017 г., след обяд, в час по биология, е станало сбиване между двама осмокласника, при което едното момче е паднало на чина, а след това на земята,след което е настъпила смъртта му.
Към момента, под ръководството на прокурор в Окръжна прокуратура-Плевен, се извършват действия по разследването. Иззети са записи от камерите в класната стая. Освидетелствано е едното момче, участвало в сбиването.
Още от България
НС прие на първо четене бюджета на ДОО, предвиждат вдигане на осигурителния праг
Предложено е минималната работна заплата да остане 620 евро, като догодина тя да се определя по нов механизъм, който все още не е решен. Най-критикувано е решението да бъде вдигнат максималния осигурителен праг на 2300 евро.
Емил Радев: Хърватия гради бъдеще с „Райнметал“, а България изпуска стратегическа инвестиция
„В момент, когато ЕС инвестира безпрецедентни средства в своя отбранителен капацитет и всяка държава се стреми да привлече стратегически индустриални партньори, България саботира проекти – и то в сфера, в която има предприятия с традиции и потенциал да бъдат важна част от този процес“, посочва евродепутатът
Демерджиев изпрати в Народното събрание справката на ГДБОП за частните полети на Пеевски
Предоставената на депутатите информация включва пълния списък с лица и техните връзки, установени от службите покрай пътуванията